گزارش جلسه هیئت مدیره انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان سازه های فولادی استان اصفهان با جناب آقای امیر کشانی، رئیس محترم اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان، مورخ ۲۱/ ۶ / ۱۴۰۲.

در این دیدار که صبح روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد، در ابتدا جناب آقای علیرضا بینا ، رئیس انجمن ، گزارشی از روند تاسیس ، اهداف و برنامه های انجمن را به سمع و نظر آقای کشانی رئیس و آقای رسول موسی رضایی، دبیرکل اتاق رساندند و بر اهمیت حوزه سازه های فولادی در زندگی مردم اصفهان و همچنین نقش تعیین کننده اتاق بازرگانی در تسهیل گری، شتاب دهی و حمایت گری از فعالان بخش خصوصی به ویژه حوزه سازه های فولادی؛ تاکید کردند.
ایشان با تاکید بر اهمیت حوزه صادرات و همچنین نقش مرجعیت انجمن در فعالیت حوزه سازه های فولادی در استان ، نقش آفرینی اتاق را موجب ارتقاء سطح فعالیت های انجمن دانستند.
در ادامه آقایان دشتی، سعید ماهی جانی، صفری یزدی و رضایی نیز با اشاره به تجربه های تولیدی خود ، اهمیت حوزه سازه های فولادی را به دلیل زیر ساخت بودن این صنعت بیشتر از بسیاری از صنایع دیگر دانسته و از رئیس اتاق بازرگانی حمایت همه جانبه در بخش های داخلی اتاق و نزد سایر ارگان ها و شوراهای حاکمیتی در استان را مطالبه کردند.
در ادامه جناب آقای کشانی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن سازه های فولادی استان از دغدغه شخصی شان نسبت به این حوزه گفتند و با اشاره به تصمیم ساز بودن اتاق بازرگانی، بر حمایت همه جانبه اتاق بازرگانی اصفهان از انجمن سازه های فولادی تاکید کردند.
ایشان با تاکید بر تبدیل انجمن به یک مرجع جهت نظارت ، کنترل و ارتقاء استاندارد ها و فعالیت های تخصصی حوزه سازه های فولادی بر مبحث صادرات به عنوان یک عامل شتاب دهنده به توسعه این صنعت تاکید کردند.
در پایان ایشان با پیشنهاد انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک بین واحد پژوهش های اتاق و انجمن در راستای احصاء موانع و مشکلات حوزه سازه های فولادی و همچنین امضای تفاهم نامه مشترک بین اتاق بازرگانی، شرکت شهرک های صنعتی و انجمن سازه های فولادی در راستای استاندارد سازی محصولات ،  بر عزم خود در حمایت از فعالیت های انجمن تاکید کردند.

دسته بندی ها
اطلاعیه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.